www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Рептолоидните, Св Георги и Дракона


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Рептолоидните, Св Георги и Дракона, Люис Роьо и легендите
Mistique
Публикувано на: 30.11.2005, 1:08
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Извадено като нова тема от " Система за отказ на всички правителства".

(Пишете всички следващи коментари по темата тук!)
---------------------------------------------------------------------------------------

Тази тема е толкова дълга колкото историята на човечеството. Дракони, лами, змии и влечуги са свързани с наразривната ни борба за оцеляване. Според библията човечеството е пропаднало заради греха на Ева излъгана от змията и е било спасено от Св Георги, който е убил дракона.

Хиляди автори по света обаче твърдят, че ние още сме под владичеството на змиевидната (или рептолоидна) раса. Не само това амо и че много от хората на земята са техни наследници. От там и приказките за невстата и змея.

Те винаги нападат жените. От там идва и интереса към автори като Люис Роьо, който пресъздава старите легенди в графичен вид. И да - неговите картини изглеждат като ненормални, сатаниски и извратени, защото....

АКО Е ВЯРНО - НИЕ ВСЕ ОЩЕ ВОЮВАМЕ СЪС РЕПТОЛОИДНАТА РАСА!

User posted image
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 30.11.2005, 1:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Розичке, значи ти си светица , а Ванга- вещица?
Горепоказаните рисунки на Ройо са според теб еротика в която жените са идеални,а мъжете зверове и според теб може би това е израза на действителните отношения и постановки между двата пола?
На всички, които много приказват или пишат не може да се вярва?


Да почнем с това Локи, че ти имаш много неща да научиш и не на последно място старите риказки и легенди. За да разбереш Роьо и мисленето на много хора по планетата ти трябва "основата". После ще говорим за 4-то измерение.
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 30.11.2005, 11:44
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Ето малко информация за съществата, които имат най-голям дял в развитието на земните цивилизации Аннунаки
PMUsers Website
Top
100именъ
Публикувано на: 30.11.2005, 14:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05





МОЖЕ БИ, СА ТЕ......................


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 30.11.2005, 14:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Я са , я не са .
*беш ли им мамата изродска.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
IYI
Публикувано на: 30.11.2005, 16:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Жертвите на Войната с рапталоидите са към 96% от световното човечество, като включвам и себе си.Тук основният въпрос е каква е войната, средствата,
методите, които се използват?!
Искам да кажа, че именно Буш и подобни нему са рапталоиди!Но не това е по-важно, по-важното е противодействие, което има за цел да се предпазиш лично!
А м/у другото корена на рапталоидите е по-млад с няколо десетилетия от човешкият.Рапталоидите и човеците нямат нищо общо е една единствена
разлика, че рапталоидите живеят в човешки тела или с други думи, човешки
същества модифицирани и превърнати в рапталоиди!

Но това съвсем не значи, че всички ние сме рапталоиди, коренът ни е български, което е по-важно, но това не означава, че няма рапталоиди българи!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 30.11.2005, 17:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Интересно е, когато влечуго говори за влечугите.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Публикувано на: 30.11.2005, 18:20
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Севар понякога ме учудваш с прозорливостта си!
smil4334abded4493.gif smil4334abded4493.gif smil4334abded4493.gif
PM
Top
Локи
Публикувано на: 30.11.2005, 20:26
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Mistique @ Nov 30 2005, 01:21 AM)

Да почнем с това Локи, че ти имаш много неща да научиш и не на последно място старите риказки и легенди. За да разбереш Роьо и мисленето на много хора по планетата ти трябва "основата". После ще говорим за 4-то измерение.

Да завършим с това,че е хубаво преди да говорим за подобни теми да сме прочели наличната литература и да имаме доста добри връзки с хора от селата компетентнив суеверията си и старите песни.
препоръчителни книжки на подобна тема:
http://www.bgbook.dir.bg/antsubcat.php?ctr=210
Аз лично обаче бих ви препоръчал "Превъплъщенията на вълка пазител" от Драгомир Петров. Но ако разбирате чужди езици запознайте се с изследванията на митолога Жорж Дюмезил за индоевропейските религии.
на български можете да се запознете с творчеството на един негов приятел Мирча Елиаде.
Пък за рептилоиди и други глупости е препоръчително да се започне с Карл Г. Юнг "Архетипове на колективното несъзнавано"и Клод Леви-Строс "Дивото мислене". По нататък е хубаво да се има в предвид митологичните изследвания на Джоузеф Камбъл , малко философия от Кант и повечко от Ницше "...


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Явно така няма да я докараме доникъде, ако всеки пуска линкове към сайтове или литература.

Ще трябва да спрем дискусиите тука, да изчетем всичко и пак да се хвърлим в спорове!

Не може ли всеки да систематизира каквото е чел / чела и да го предложи в темата?
PMEmail Poster
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



QUOTE
Аз също съм чувала за reptilians и vulturites както се срещат из нет-а понеже незнам как биха се превели на български. Твърдят разни хора та дори и журналисти обявили себе си за прогледнали като David Icke (който твърди че тони блеар и буш са влечуги!(незнам дали не е и малко комерсиален обаче))че тези два вида са извънземни водещи битка на земята но никой от тях не защитава нас и наши интереси а само ни ползват....нещо от сорта.Борят се кой да управлява света в следващата епоха,живот,ера...няма наши измерни единици които да го опишат-в следващия стадий понеже сега сме в залязващ такъв. Борят се за някво нещо което не ми стана ясно кво е но е на земята.
Като разбира се тези дето оправляват русиа са представители на вултуритите а англичаните и американците на рептилианците (може и обратното не съм сигурна). и има техни представители във всички правителства. Може да се намери много информация за това в нет-а. Само пишеш vulturites в търсачката....

След като прочетох материала показан от севар за новия свеотвен ред и за това че плануват да ни карат да вярваме в извънземна заплаха-доста се замислих и над това.


Ами Мистик ето аз ти писах кво знам за тях в общи линии...нещо от сорта на Пришалеца срещу Хищника! Доста епично а :)))

Аз не мога да кажа че вярвам на тая версия...но поне е хубаво човек да е запознат с различни версии (и колкото се може повече) и тогава да си вади изводи!
PM
Top
Локи
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Bell @ Dec 1 2005, 01:57 AM)
Аз не мога да кажа че вярвам на тая версия...но поне е хубаво човек да е запознат с различни версии (и колкото се може повече) и тогава да си вади изводи!

Бел , ама не разбираш ли Мистик се бъзика както и аз .. Но не, аз тази вечер осъзнах моята грешка . Бях излъган не от рептилоид или още по малко от жена smil3dbd4e398ff7b.gif , а от най-обикновен мъж, който аз помислих за съвършен а той се оказа най-обикновен ако не и по-зле.
измама......
Бел, Да ,време е да оставим мъжките путки да си плямпат и да си управляват . Нашият живот е по-важен. По-важно е ние в малката си семейна и личностна и професионална среда да направим "кръговете на нашата отбрана".


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Не не съм разбрала че се базикате...

Локи много си прав...!!
PM
Top
Миро
Публикувано на: 1.12.2005, 10:08
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Рептилиите изобщо не са глупости,момичета и момчета,явно просто не сте попадали на подходящата информация.
За разлика от човешката раса,те са бездуховни същества,но за сметка на това-доста по-напреднали от нас в технологично отношение.Преди хиляди години те буквално са завладели Земята,тази зона на свободния избор и са се обявили за нейни господари.Точно те са виновниците в момента да имаме активни само една двойка ДНК-спирала,а не 6,както Творецът ни е създал.По този начин духовната еволюция на човешкият род замира,съзнанието е оковано в една тясна матрица,контролирана от тях.Спусната е плътна завеса между човека и неговата истинска духовна същност.
Както всяко нещо,което има начало,то има и край.Това са годините на края на един тъмен период от развитието на човешката цивилизация и нашата задача е една-да осъзнаем кои сме и какво ни спира да изявим себе си в истинската си светлина.А ние сме много повече от това,което в момента представляваме и за да успеем просто трябва да разбием матрицата.
Това не може да стане с оръжие,митинги и демонстрации,а с промяна в осъзнаването на реалността.Осъзнатите духовно хора са свързани помежду си с нишки от Светлина и колкото повече са те,толкова по-гъста мрежа се сплита.И когато тази мрежа достигне един достатъчно критичен потенциал,тя е в състояние да стопи матрицата,основана на страх и подчинение.
Основата на нашата сила е ментална и не конфронтацията ,а единството е нашата тактика.Нима си мислите,че случайно сме в този форум?И всичко това,което споделяме,са празни приказки? Не,тук тъчем точно тази мрежа,която ще ни помогне да си спомним нашата многоизмерност,нашето единство с Твореца.
Така мисля,вярвам и правя всичко,което е по силите ми.Но с общи усилия ще бъде значително по-лесно.
PMUsers Website
Top
IYI
Публикувано на: 1.12.2005, 13:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



До Миро

Миро, виждам че ги знаеш отлично нещата, поздравления!
Но има нещо, с което не съм съгласен приятелю по отношение
на стопяването на матрицата, както се изрази.Вече съм видял
всеобхватността на матрицата и си мисля, че ще изминат десети-
летия, докато се постигне успешната формула за нейното унищожение.
Има нещо, което във всеки един момент трябва да се има предвид и тое
е че Матрицата обхваща и измеренията с други думи тя се захранва с
енергия(отрицателна) от многомерността и населяващите в тази многомер-
ност.Принципността на теорията ти е абсолютно вярна в смисъл на осъзна-
ването от съществата и изграждане на светлинна мрежа, която да е в основа-
та на противодействието, но това е като началото на теорията, която се
отнася за стопяването и...., но нещата са крайно сложни.Дори и колективното
съзнание на пробуденото човечество не би било достатъчно.Тук логичният
въпрос е защо?!
Основата на моята теория, че трябва да се изградят енергийни
канали, които да са свързани с първоизточника на всичко и черпейки
енергия от там да се захрани енергоинформационната среда на света.
Нещата до някъде се припокриват с твоята теория от друга гледна точка,
но според мен човечеството не е способно на абсолютно никакво противодействие, вече 8000години се правят опити в тази насока и нещата са
критични.За да направиш каквото и да е било ти е необходима сила, която идва от наличната енергия.Света се нуждае от основно рестартиране и изграж-
дане, но за целта е необходима енергия, която не може да се опише.Ключовете към наличието и достигането на тази енергия се намира в
древността ни, оставени от Дедите ни.С други думи необходими са корекции
в измеренията, които трябва да се направят, но те трябва да се отключат, а
Дедите ни са ги завещали, въпрос на време е да бъдат открити, но е и въпрос
на време да бъдем унищожени.
Матрицата съществува от хилядолетия и разширението и е в геометрична посока, слеодвателно тя продължава да се разширява и колкото повече, толкова по-мощна става, колкото по-мощна става, толкова по-трудно е стопяването и...А пазителите и са недостъпни за описание, следователно и
недостъпни за унищожение.С други думи има шанс, но той е в основата на сътворението на тази Вселена!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020